#1 08.01.2012 „Pomożecie?”

Witam :)

Na początku chciałbym bardzo podziękować Agnieszce za świetny koncert, fajne towarzystwo i miło spędzony czas :) Dziękuję!
Wczoraj byliśmy na koncercie symfonicznym w filharmonii wrocławskiej. Zyga ubrał się elegancko i chyba nie zrobił wiochy :D co już jest wielkim sukcesem muzyki poważnej… jak widać odchamia… :D Nawet słuchałem i zgadzam się z Agą, że „Overture to Candide” Bernsteina była najlepsza. Chcesz? To zobacz. KLIKNIJ. W sumie chodzenie i zaczepianie z braćmi Agi staruszki też było ciekawe. Nieee… nie jestem zboczeńcem… ja po prostu…

Chciałbym Was serdecznie zaprosić na koncert charytatywny na rzecz Agnieszki. Czujesz się chamem tak jak ja? Filharmonia to naprawi :P. Jesteś osobą kulturalną i skrzypce nie powodują u Ciebie zapaści i konwulsji? Przyjdź i pokaż jak można dobrze się bawić i jednocześnie pomagać bliskim. Koncert odbędzie się 04.02.2012r w Sali Filharmonii, Wrocław ul Piłsudskiego 19  :) Bilety można kupić już od 10zł. Więcej informacji dostępnych będzie w nowej zakładce „Koncert charytatywny”, która zagości na mojej stronie już za niedługo, albo bezpośrednio u mnie :)

 

Obiecywałem też gameplay na dzisiaj :( Niestety Emil się wysypał i nic z tego nie będzie No cóż… zdrowiej :) Mogę Wam za to zdradzić, że będzie to filmik z Saints Row 2 i nagram go najszybciej jak się da:)

I tu kolejna prośba do Was :) Chcecie jakiś gameplay? Chcecie ze mną go nagrać? Napisz w komentarzu :)
Pozdrawiam :D

6 Responses to #1 08.01.2012 „Pomożecie?”

 1. Empik says:

  Fajny blog ; ) dziś leżę i się kuruję . Wyjście na WOŚP mnie dobiło i czuję się gorzej ale zdrowieję .Postaram się wpaść w piątek.
  Pozdrawiam Emil ; D

 2. Karjoka says:

  niezły początek :)

 3. Wenzon says:

  No pewnie. Postaramy się pomóc.
  Hmm zapewne ciekawie by wyglądał gameplay z Mario Brosa.
  Żartuję oczywiście, może być z cod-a mw3.

 4. JanionGG says:

  Ja chce lola :D gameplay :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>