5# 21.01.2012 „Sentymentalnie”

DZIEŃ DOBRY WIECZÓR WAM! :)

° ° ° Jakoś mnie naszło na pisanie. Może tak sentymentalnie dzisiaj? Zamęczę Was… a co mi tam :) Od czego się zaczyna? Od początku, tak? Tylko tutaj ciężko uchwycić ten początek. Ostatnio się zmieniłem. Nie wiem czy na dobre czy na złe, ale mi się ta zmiana podoba :) Chyba jestem bardziej społeczny, więcej się uśmiecham, częściej się spotykam ze znajomymi. Staram się odnowić stare kontakty :) Spotkałem się z osobami, z którymi kiedyś miałem dobry kontakt; inni napisali do mnie i teraz rozmawiamy regularnie. Monika przyjedzie do Wrocławia, mam nadzieję, że Ola też :) Kaśka będzie, specjalnie dla mnie, olewała Krzyśka i będzie przyjeżdżała na rynek się spotkać, Mateusz przestanie mnie zdradzać i też będziemy szczęśliwi :D
° ° ° Ale wraz z ich powrotem wracają wspomnienia :) Wspomnienia wielu przyjemnych uczuć. Mateusz, może i przestaniesz mnie zdradzać, ale muszę odejść od Ciebie… Czas skończyć przygody i znaleźć prawdziwą miłość ^^ Ostatnio dużo o tym myślę… Miłość to fajne uczucie :) Przytulić się, zamknąć oczy, pocałować. Tak z uczuciem. Ze świadomością, że to właśnie dla tej osoby jestem najważniejszy.
° ° ° Moja siostra właśnie śpi. Usypiałem ją ponad godzinę, a ona przez cały ten czas nie puściła mojej ręki. Przytuliła się do niej jak do swojego Laryska (ukochany pluszak) i jak tylko chciałem wstać z łóżka to ona ściskała ją ile tylko miała sił. Dzisiaj była trochę niegrzeczna i nie raz na nią krzyczałem i zwracałem jej uwagę. Była na mnie zła i obrażona, ale mimo wszystko wie, że może mi ufać. Wie, że będę przy niej zawsze jak będzie tego potrzebowała. Że będę ją wspierał w jej życiu :)… Mimo, że ma 6 lat pokazuje mi jak miłość może być przyjemna, jak leczy serce, jak wspiera i jak bardzo jej potrzebuję :) Jak bardzo potrzebuję kobiety, która będzie przy mnie tak jak ja staram się być przy Helence.
° ° ° To też jest bardzo trudne. Wydaje mi się, ze miłość zaczyna mieć dla ludzi jakieś mniejsze znaczenie. I teraz ciężko pokochać tak prawdziwie. Zawsze wydawało mi się, że ludzie w wieku 18 lat już to potrafią. Ale trochę się zdziwiłem. Każdy szuka tej jedynej osoby, ale jak tylko zaczną się jakieś problemy to odchodzą i szukają czegoś innego.
° ° °Popełniłem już wiele błędów… ale człowiek się podobno na nich uczy. Pewnie dużo bym zmienił w swojej przeszłości gdybym tylko miał okazję cofnąć się do niej :) Nie wiem czy naprawiłbym to czego teraz żałuję, ale patrzyłbym na to inaczej :) I może wtedy byłoby teraz łatwiej kochać i nie musiałbym się codziennie zadręczać myślami :)

Jakie to wszystko poplątane… Jak można tak dużo myśleć o czymś tak oczywistym? Dlaczego te myśli nie dają mi spokoju? Czemu się nie pojawiasz? Czemu nie zostaniesz? Czemu uciekasz? Potrzebuję Cię… Znajdę Cię… I mam nadzieję, że okażesz się tą prawdziwą. Tej dla której zrobiłbym wszystko :)

Tych, którzy dotrwali do końca podziwiam :D i Pozdrawiam Was serdecznie :)
Komentujcie, piszcie, odwiedzajcie :)
Yahou! :)

7 Responses to 5# 21.01.2012 „Sentymentalnie”

 1. Karolina :P says:

  niestety to mój pierwszy komentarz, nie wiem kto do Ciebie wcześniej pisał na pewno nie ja… hmmm… ile ze sobą byliście ?

 2. Karolina :P says:

  tak pięknie piszesz o kobietach, ile ich miałeś i którą zapamiętałeś najbardziej, skrzywdziły cię… ? twoja przyszła będzie szczęściarą ;))))

  • yahousan says:

   Hmmm :D kobiet miałem kilka:) Ale prawdziwa miłość do tej pory była jedna :) I to ona najbardziej mi zapadła w pamięci :) Hmm… czy będzie szczęściarą? zobaczymy ;) Hmm… sprawdzając Twój adres IP zauważyłem, że niedawno dałaś mi komentarz, ale pod innym nickiem :) Ty, bądź inny użytkownik Twojego komputera :) Przedstawcie się, będzie mi łatwiej :)

 3. Wspólna Gałąź.. says:

  szkoda, że odnawiając swoje dawne znajomości i przechodząc całkowitą zmianę, nie pamiętasz o wszystkich i nie dla wszystkich się zmieniasz… ale niech żyje Ci się dobrze, może jeszcze kiedyś sobie przypomnisz i dotrą do Ciebie pewne rzeczy.

 4. Oluska Hudson. says:

  Zobacz, jak wiele możemy się nauczyć od dzieci. One potrafią kochać. Tak po prostu, za nic. Za to, że jesteś przy nich. Tak.. Warto czasem wziąć z nich przykład.

  I zobaczysz, niedługo na pewno znajdziesz tą jedyną. Tą, którą będziesz kochał, i która pokocha Ciebie.

  I tak. Dotrwałam do końca ^^ Miło się czyta, co tu piszesz. Pozdrawiam. ;*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>