4# 18.01.2012 „Dovahkiin”

Dovahkiin Dovahkiin
Naal ok zin los vahriin
Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal
Ahrk fin norok paal graan
Fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal

°°°Jeżeli ktoś nie wie co to… to zapewne nigdy nie grał w Skyrim :D I jak moooożna nie znać smoczego języka? :O No nie ma mowy… zrobię jakiś kozacki filmik z tym soundtrackiem :D „Epicka epickość”. Jakby ktoś chciał to posłuchajcie TEGO. :)

°°°Kilka dni u kuzynki i już mózg rozwalony :D Oglądać z nią Housa, a potem rodzinę Adammsów… śmiać się z Krzyśka, bawić się z młodą… w sumie za niedługo do Was wracam :D nie będę się w domu nudził.°Hmm… ferie są… Wychodzimy gdzieś ludzie? Trzeba zebrać jakąś ekipę. Kasy nie mam, ale możemy się gdzieś poszwędać :) Miasto czeka…

°°°Jak pisałem w poprzednim wpisie będę oglądał serię Millenium. Okazało się, że ten film na którym byłem w kinie (Dziewczyna z tatuażem) to druga ekranizacja tej samej trylogii tylko, że zrobiona w Anglii. :) Pierwsza jest szwecka i wydaje mi się, że jest gorsza. Ten główny bohater jakiś taki drętwy, zrobili go na totalną ciamajdę. Nie wiem jaki jest w książce, ale jeżeli został wiernie odwzorowany to go nie polubię :D Co innego Lisbeth, która w obydwóch filmach była odegrana cudownie :)

°°°No… to już chyba na tyle… wieczorem dopiszę jeszcze coś ciekawego :)No i btw… Przygotowuję kolejny filmik z fify, tym razem 08 :) Powinien pod wieczór być gotowy. Coś na styl tamtego z 07- bez komentarza, tylko muzyka i filmik.

Komentujcie, czytajcie, oglądajcie.
Pozdrawiam
Yahou!

PS. Chciałbym żeby coś się w moim życiu zmieniło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>