3# 13.01.2012 „Zboczenie …”

Dnia 12 stycznia 2012, Konrad wraz ze swoim kolegą Mateuszem pierwszy raz otworzyli książkę pt. „Kordian” napisaną przez Juliusza Słowackiego w  1833r. Po przeczytaniu pierwszych 2 stron z aktu 2 (albo 3) stwierdzili, że tak zboczonej lektury jeszcze nie było… No może Julia i jej Romeo spuszczający się za mur. Treść ww. aktu poznali czytając go z podziałem na role. To był błąd. Gdy jeden czytał, drugi śmiał się słysząc określenia typu „Wybuchł jak bomba między kolanami cara”, wiele nawiązań do kul i członka Zygmunta.

I tu prośba do Mateusza… Przestań to robić ^^ ja nie wiem jak ty to robisz, ale zawsze przy Tobie mam zboczone skojarzenia… No nawet jakbym się starał to nie dam rady nie mieć ich…

To samo dzisiaj :D Poszedłem z Mateuszem i Mariuszem na miasto (początkowo też była Agnieszka, ale uciekła!) Zaczęło się od szukania klubu w którym będzie 18-stka Pawła. Po dłuższym spacerku znaleźliśmy… Ciekawe jak się tam zmieści tyle osób :P. Potem poszliśmy szukać dla niego prezentu. Udaliśmy się do Pasażu do Toys4Boys. Zrobiliśmy sobie karteczki jak z tańca z gwiazdami i ocenialiśmy przechodzące kobiety. Nie mogło się skończyć bez przypału… no nie mogło. :D. Poważni panowie, tacy jak my, podrywali niewinne niewiasty. Pani „Sunshine” spodobała się Mariuszowi tak bardzo, że aż wyszliśmy za nimi na dwór. Nawet załatwiłem kontakty na fb i numery kom ^^.

Tak poza tym… Garnek miała racje. „Dziewczyna z tatuażem” to już 4 (chyba) film z Mikael’em i Lisbeth. Każdy ponad 2h ;o i podobno każdy tak samo dobry :) Chyba w niedzielę nadrobię zaległości :)

Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Millennium: Zamek z piasku, który runął
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem

No to chyba tyle mam do powiedzenia :)
Piszcie, komentujcie, proponujcie!
Pozdrawiam :)

PS. piątek 13, póki co, uważam za udany :)

6 Responses to 3# 13.01.2012 „Zboczenie …”

 1. Oluska Hudson. says:

  Film cudny. Polecam. A ja proszę więcej Ciebie tu.! ^^

 2. Kaśka. says:

  Mój Kochany Konrad! <3

 3. Wenzon says:

  :) Zajebiści dlaczego?
  Bo to mat-fiz.

 4. Rydleś says:

  Ty faktycznie dzisiaj piątek 13 ;p
  Nie ma co ukrywać jesteśmy zajebiści ;]

 5. Roll6 says:

  O LOL 13!
  Ogar miesiąca ,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>